A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

 Çilek Çocuk Odası'nda İndirim

Çilek Çocuk Odası'nda İndirim

Satır Aralığı+- AYazı Boyutu+- Eklenme: 28 Aug 2013 14:59 Okunma: 3130 Yazının Çıktısını Al

Çilek'te muhteşem fırsatlar sizleri bekliyor.Okullar açılmadan önce çocuklarınız yeni döneme mutlu olarak girsin.Yeni karyolalar tam çocuklarınıza göre...

Çilek Çocuk Odası indirimi başladı. Sizde indirimi kaçırmayın. Kampanya 30.09.2013 tarihine kadar devam edecek. Çocuklara hediye almanın şimdi tam zamanı.
Speedy Araba Karyola Red
Çilek'in yeni araba efsanesi Speedy, çocukları sevindirecek.
Sevimli ve aktif, hayalperest ve akılcı, uçarı ve duracağı yeri bilen bu karyolayı sizde çocuklarınıza alın.
İşte zıtlıkların uyumundan doğan Speedy Araba Karyolalar, mutlu bir oyuna başlamak için odalardaki yerini almaya başladı.Şimdi sıra sizde.
Speedy Araba Karyola
Çilek'in yeni araba efsanesi Speedy,
Geçmişin sıcak izlerini taşıyan bir sevgi temsilcisi. Sevimli ve aktif, hayalperest ve akılcı, uçarı ve duracağı yeri bilen… O yer tam da onunla oynayacak gerçek bir arkadaşın odası… Evet evet tam orası... İşte zıtlıkların uyumundan doğan Speedy Araba Karyolalar, mutlu bir oyuna başlamak için odalardaki yerini almaya başladı.
Princess Single Karyola
Minik Prenseslere özel pembenin enerjisi ve huş deseninin yumuşaklığındaki karyolalar muhteşem.
Şirin perilerin odası ister büyük olsun ister küçük… İki kapılı ya da üç kapılı ve aynalı dolap seçenekleri her odayı kullanışlı bir Şirin Odasına dönüştürüyor. Geniş iç hacimleri ve düzenli raflarıyla bu dolapların zengin dünyasında kaybolmak çocukların hayali.
Sihirli çekmeceler ve üzerindeki sihirli ayna, içlerinde neler saklıyor neler. Peri kızlarının gizli hazineleri bu geniş çekmecelerde gizli
Racer Araba Karyola
Formula 1 yarış arabalarına benzer biçimde tasarlanan karyolada uyumak çok zevkli olacak. 2 Fast 4U yazılı plaka, rüzgârlık, üç boyutlu tekerlek ve jantlar sana özel bu şampiyon yarışçının detaylarını ile çocuklarınız çok mutlu olacak. LED ışıklı farlar ve ön tampondaki kırmızı ışıklar ise kontak anahtarını çevirdiğinde yanıyor. Yarış pilotu ve damalar ile çocuklara heyecan veriyor.
Yarışçı konseptinin enerjisini yansıtan yarışçının dolabı mekanına göre iki ve üç kapılı alternatiflerle sunuluyor. Geniş iç hacim ve işlevsel dizaynıyla dikkat çeken üç kapılı dolabın lastik kulplarla açılmasıyla otomatik yanan LED aydınlatmalar da çok güzel.
Üzerinde Formula 1 yarışlarından heyecanlı bir sahneyi canlandıran kırmızı dolabın üzerindeki damalı bayrak görseli de en hızlı oda yarışını kesinlikle senin kazandığını gösteriyor. Geniş iç hacim ve işlevsel dizayn ön planda tutulan dolaplarda, dolap kapağının açılmasıyla birlikte yanan LED aydınlatmalar bulunuyor.
F1 yarışı ve damalı bayrak teması bu üç çekmeceli çamaşırlıkta da görülüyor. Geniş iç hacimli çekmeceler parlak jantlı lastik kulplarla açılıyor.

Çilek Çocuk Odası'nda İndirim